header gerard nieuw

DauwtrappenDe kerken van PG Roden-Roderwolde, PG-Leek-Oldebert en PG Zevenhuizen organiseren op Hemelvaartsdag (9 mei 2024) ‘Dauwtrappen’ op het landgoed Nienoord. In de vroege ochtend, om 08.00 uur, zal er in groepen een wandelroute worden gewandeld van ongeveer een uur, met onderweg opdrachten. Aan het einde van de route krijgt u een kop koffie/thee of ranja en zal er een afsluiting zijn met een korte meditatieve dienst om 09.30 uur.
Bij slecht weer (regenachtig) wijken we uit naar een droog alternatief voor de viering.


Graag willen we u, jou, jong en oud uitnodigen om tussen 07.45 en 08.00 uur te verzamelen op de parkeerplaats van Landgoed Nienoord. Om 08.00 uur zal na een korte uitleg de wandelroute beginnen. Voor de koffie/thee en ranja vragen wij u om zelf een beker/mok mee te nemen en iets lekkers om uit te delen.
Voor degene die niet mee willen / kunnen lopen, worden van harte uitgenodigd om de Hemelvaartsdienst bij te wonen in de kerk ‘Het Anker’, Hoofddiep 58 in Zevenhuizen, de dienst begint om 10.00 uur. Voorganger is ds. P.J.A.M. van Ool.
Wij hopen u te mogen ontmoeten op Hemelvaartsdag!
N.B. Er is geen viering in Roden

Organisatiecommissie Hemelvaartsdag
PG Roden-Roderwolde: Tineke Braspenning, Marieke Pranger
PG Leek-Olderbert: ds. Sita Hofstra, Alie van der Wal
PG Zevenhuizen: Marie-Claire van Dijken en Gea Veldman