Een avond vol verhalen….
Geschreven en verteld door Walter Meijles in de Catharinakerk.

Eigentijdse sprookjes, verrassend, ontroerend. We lieten ons meevoeren naar een andere werkelijkheid. De engel Evalee verlangde naar de aarde…. Er was eens een jongen, die geen zin had om naar school te gaan en veel te lang onder de douche stond… Een zelfmoordterrorist belandde na zijn daad in het paradijs en werd daar opgewacht door een engel , die ….… Een houthakker had een droom….. En de wijze uil keek toe vanaf zijn tak en dacht er het zijne van…..

Op sommige momenten kon je een speld horen vallen, zo aandachtig luisterden we.
Walter heeft nog veel meer verhalen. Voor wie het heeft gemist, komt er hopelijk volgend jaar een herkansing. Ik verheug me er nu al op.

Mathilde te Velde

Terug>>>

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid