Oproep kunstenaars voor ZWO kalender 2023

park gd90c74dab 640De ZWO vraagt voor het jaar 2023 hulp van dertien Kunstenaars in de gemeente die een kunstwerk willen maken rondom het thema 'Alles komt goed?'
Kunstwerken voor ZWO kalender 2023 - Wij denken bijvoorbeeld aan:

* Schilderijen (het liefst staand in de verhouding 3:4 of 4:5)
* Foto’s
* Quilts
* Beelden van hout, klei, steen of metaal
* Glaskunstwerken
* en wat u verder als kunstenaar nog meer kunt maken.

Hebt u eerder meegedaan en vindt u het leuk om weer mee te doen of bent u als kunstenaar bij ons niet bekend en hebben we u daarom nog niet eerder gevraagd, meldt u aan bij: E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en ik geef u de verdere informatie. Ik verheug mij op uw aanmelding. Afb. facebook 

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid