Terugblik doop- en ikziejouviering 4 juli 2021

Doopfoto websiteIn een gezellig, met zitjes, ingerichte Op de Helte is genoten van een feestelijke doopviering van Isabelle Elena, dochter van Judith en Richard. Het solo zingen van Piety en ook samen met de predikanten klonk prachtig. Wat was het fijn dat we weer met elkaar konden zingen, daarbij begeleid door het enthousiast pianospel van Arjan. 'Licht en liefde' klonk door heel de viering heen en samen met Jannie spraken ds. Walter en ds. Sybrand over onmisbaar 'zon en licht'.......

De doopouders en grote broer Jonathan stonden natuurlijk extra 'in het licht' tijdens het dopen van Isabelle Elena. Jonathan vulde de doopketting aan met de naam van zusje Isabelle. Vooraf aan het dopen werd door Oma Katy een liefdevol gedicht gelezen tijdens het kijken naar een filmpje van de kleine Isabelle en ook Opa Arend was onmisbaar. Door het beamteam werd alles op het scherm zichtbaar en kon ook online de dienst worden meebeleefd.
Met dank aan fotograaf Han Post, kan nagenoten worden van bijzonder mooie foto's>>>

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid