De laatste 'zomer-dienst' niet buiten maar binnen.

zomervakantieHet was mooi bedacht, maar het mocht niet zo zijn: geen viering onder de bomen van Roderwolde op zondagmorgen 23 augustus. De viering ging wel door, maar werd gehouden in Op de Helte. Het was een feestelijke dienst! Er stond wel een parasol op het podium, om nog een beetje 'buiten-sfeer te creëren en Fanfare Oranje deed  zijn uiterste best ....

 

om de gemeentezang goed te begeleiden. Ada Waninge schreef een verslag over deze viering: hierbij een link naar Welke woorden neem je mee naar huis? >>>
Er zijn ook een paar foto's gemaakt: klik hier voor foto's>>>
Heb je de viering gemist en wil je toch nog graag kijken en/of luisteren? Dat kan via kerkomroep>>>  
Nog even nagenieten van de vorige zomervieringen op 2 augustus en 9 augustus? Klik dan hier>>>

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid