Een hartelijke Kerkgroet

Een hartelijke kerkgroet van PGRRDe Kerkgroet wordt gemaild naar alle kerkleden van wie bij ons het emailadres bekend is. Ook hieronder kunt u de link aanklikken om de kerkgroet te lezen: januari 2022 - Eerder ontvangen>>>  
Een afgedrukte Kerkgroet zal worden bezorgd bij de mensen, die niet over internet beschikken. 

!! Mocht u de kerkgroet nog niet per e-mail hebben ontvangen, wilt u dan uw e-mailadres doorgeven aan scriba Nettie Kramer per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Of misschien hebt u wel uw e-mailadres doorgegeven en ontvangt u de Kerkgroet niet? Ook dan graag bericht aan de scriba.

Met hartelijke groet van de Kerkenraad.

Eerder ontvangen in 2021: Kerst 2021december 2021 -

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid