Een hartelijke Kerkgroet

Een hartelijke kerkgroet van PGRRDe Kerkgroet wordt gemaild naar alle kerkleden van wie bij ons het emailadres bekend is. Ook hieronder kunt u de link aanklikken om de kerkgroet te lezen: Kerkgroet september>>> - augustus>>> Eerder dit jaar ontvangen>>> 
Vanuit de wijken zal een afgedrukte Kerkgroet worden bezorgd bij de mensen, die niet over internet beschikken.
!! Mocht u de kerkgroet nog niet per e-mail hebben ontvangen, wilt u dan uw e-mailadres doorgeven aan scriba Ilse van Huffelen per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Met hartelijke groet van de Kerkenraad.

 

Eerdere Kerkgroeten ontvangen in:

juli>>> - 18 juni>>>juni>>> - mei>>> - april>>>

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid