Kerknieuws en Kerkgroet

Brievenbus met kerknieuwsI.v.m. de Coronacrisis is besloten ook Kerknieuws 2406 in beperkte oplage af te drukken en op onze website te laten inzien via deze link: Kerknieuws 2406>>> 
Zie ook: Kerknieuws 2405>>> en 2404>>> Als alles goed blijft gaan, zal nr. 2407, het zomernummer, weer volledig afgedrukt worden. De Kerkgroet kan ook op onze website worden ingezien. Zie Kerkgroet juni>>> - mei>>> - april>>>

Vanuit de wijken zal een afgedrukte Kerknieuws en Kerkgroet worden bezorgd bij de mensen, die niet over internet beschikken.
!! Mocht u de kerkgroet nog niet per e-mail hebben ontvangen, wilt u dan uw e-mailadres doorgeven aan scriba Ilse van Huffelen per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Met hartelijke groet van het bestuur van St. Kerknieuws en de Kerkenraad

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid