Een hartelijke Kerkgroet - in welke kerk vieren we?

Een hartelijke kerkgroet van PGRRDe Kerkgroet wordt gemaild naar alle kerkleden van wie bij ons het emailadres bekend is. Ook hieronder kunt u de link aanklikken om de kerkgroet te lezen: 
juli 2021>>>juni 2021>>> mei 2021<<<Eerder ontvangen>>>  Een afgedrukte Kerkgroet zal worden bezorgd bij de mensen, die niet over internet beschikken. Vieringen in de zomertijd 2021: zie>>> Zomerflyer>>>

!! Mocht u de kerkgroet nog niet per e-mail hebben ontvangen, wilt u dan uw e-mailadres doorgeven aan scriba Ilse van Huffelen per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Met hartelijke groet van de Kerkenraad.

Eerder ontvangen in 2021: maart 2021>>> -  februari 2021>>> - - januari 2021>>> 

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid