Bijzondere viering op 27 september 2020

Janni DoevenTwee mensen werden in het ambt bevestigd: Janni Doeven als kerkelijk werker om tijdelijk het werk van Astrid Mekes over te nemen en Frans Caljouw als diaken. Extra feestelijk werd het door het mooie zingen van de Cantorij, die ondersteuning gaf bij de gemeentezang en het solo zingen van onze predikant ds. Sybrand van Dijk. Daarbij was het orgelspel van Erwin ook onmisbaar. 
Heel bijzonder was het Christusbeeld, dat Sybrand had meegenomen. Nieuwsgierig waarom de handen van het beeld er afgehaald kunnen worden? Kijk en luister naar de viering via kerkomroep>>>  (vanaf de 32e minuut over het beeld)
Met dank aan Han Post kunnen we hier>>> de foto's zien


Ontzet en met pijn in het hart moesten we in december 2020 afscheid nemen van Frans vanwege een noodlottig ongeval.
Janni Doeven moest helaas vanwege hartproblemen stoppen met haar werk.

Terug naar fotoalbum>>>

 Afb. facebook 

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid