Uit Kerknieuws 2306 - Plan van Aanpak Kerkenraad

Mozaiek Andre BikkerDe kerkenraad hoopt in juni het nieuwe Beleidsplan, of anders gezegd, Plan van Aanpak, goed te keuren. Zodra het zover is, plaatsen wij het plan op onze website en informeren u hierover in het volgende Kerknieuws. De komende kerkenraadvergadering beraden wij ons o.a. op de nota van de PKN ‘Mozaïek van kerkplekken'. De samenleving is meer divers geworden en ook de kerk is niet alleen meer een gebouw met een toren maar kent inmiddels een veelkleurig ‘mozaïek’ aan kerkplekken met pioniersplekken, leefgemeenschappen, kliederkerken, monastieke initiatieven en meer.....


Hoe verhoudt zich dit tot de meer traditionele vorm van kerkzijn en hoe zorgen we samen voor elkaar?
Op deze website staat een filmpje en kunt u meer lezen:
https://www.protestantsekerk.nl/thema/mozaiek-van-kerkplekken
Hebt u vragen of wilt u iets weten, mail naar Nettie Kramer: e-mailcontact>>> 
of naar scriba: Ilse van Huffelen: e-mailcontact>>> 
(N.B. In Kerknieuws zijn beide e-mailadressen foutief weergegeven)

Nettie Kramer

 

Volg ons op
facebook

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid