Fietstocht 7 april 2018

BosanemoontjesOp de eerste mooie zomerdag op 7 april 2018 was het dan zo ver dat Dea haar aangeboden fietstocht op de activiteitenmarkt in oktober 2017 kon waarmaken. Met 16 liefhebbers volgden we Dea via een mooie fietsroute naar Sandebuur en de Onlanden. Gezeten op de halfronde 'mijmerbank' kregen we uitleg over de historie van deze buurt. Heel bijzonder te horen dat eeuwen geleden hier ook al mensen hebben gewoond. Dat is ontdekt aan de hand van gevonden voorwerpen en een waterput; al is men niet zeker van de juiste datering.....

We werden getracteerd op frisdrank en een lekkere koek en genoten van het mooie uitzicht. Vervolgens ging de route naar het Kleibos, waar we een korte wandeling maakten, vooral om de prachtige bosanemonen te bewonderen. Het was een fijne fietstocht, waarbij ook de ontmoeting met elkaar heel belangrijk was. Het uiteindelijk doel, een bijdrage door de deelnemers voor het ZWO project, is ruimschoots beloond. Bedankt Dea!
Onderweg zijn een paar foto's gemaakt, zie>>>  zie ook
Zwanny Kamp