Bedankt Klaasje voor 12 jaar ouderlingenrooster

Kl.Schonewille 26 3 2018Niet voor iedereen een bekend gezicht, maar veel kerkenraadsleden hebben met haar te maken gehad. Zij is in het verleden ouderling geweest en Klaasje Schonewille heeft altijd het ouderlingenrooster gemaakt. Wat wil dat zeggen? 
Aan de hand van de zondagse diensten wordt er een rooster voor de ouderlingen gemaakt, zodat zij weten wanneer zij aan moeten treden als ouderling van dienst. 
En dat was een heel gepuzzel. Eerst een lijst rondgestuurd met de vraag wanneer de ouderlingen verhinderd waren. Dan het rooster maken en kijken waar 2 ouderlingen nodig zijn i.v.m. Avondmaal, denken aan bijzondere diensten met bijzondere tijden.......


Anneke bedankt Klaasje
Na dit jaren gedaan te hebben (vanaf 2006) heeft zij zichzelf uitgeroosterd en is het fijn dat Dea Smith het van haar over wil nemen. Klaasje, heel erg bedankt voor jouw trouwe inzet voor dit stukje kerkenwerk! 
Namens de kerkenraad, Anneke Buitenwerf