Terugblik WaaiBinnen en Palmzondag 11&25 maart 2018

kapotmaken heelmakenTijdens de WaaiBinnenViering op 11 maart was het thema: 'De schoonheid van kapot gaan'. Zie foto's>>>
Op Palmzondag 25 maart was het thema: 'Hoor en zie' en werd niets kapot gemaakt, maar zien we 'De schoonheid van iets heelmaken' bij Bartimeüs, Maria Magdalena en de kinderen in de nevendienst.....

die een prachtig versierde Palmpaasstok hebben gemaakt. Na een ereronde dóór de kerk gingen ze in optocht nog een rondje óm de kerk maken. Nog even nagenieten? Dat kan, omdat Han Post mooie foto's heeft gemaakt: Zie>>> 
Hierbij zien we ook een paar foto's van onze zeer gewaarde 'Afentoekoor', deze keer o.l.v. Piety Roffel. Wat hebben we daar van genoten, vooral ook van Nienke, die ontroerend het mooie lied 'I don't know how to love him' uit Jesus Christ Superstar, solo zong met pianobegeleiding van Arjan Schippers. We hebben 'onze' Ada gemist, gelukkig was zij 'life' bij ons en dat kunnen we lezen in haar blog>>>
Bedankt Han voor de beide fotoreportages.