Running dinner 5 november

Paulus reizenLutherThema: Op reis met Paulus. Paulus, die wij kennen van zijn vele brieven, was daarbij ook een enthousiast reiziger. Op zijn reisplanner (klik op afb.) zien wij welke steden en landen rond de Middellandse Zee hij bezocht..... 

Hij bracht daar het Evangelie. Vandaag gaan wij op reis langs de verschillende kerken en laten ons door Paulus inspireren. Wij ontmoeten elkaar aan verschillende tafels om de gerechten te delen uit de landen die Paulus bezocht. Tijdens de maaltijden zullen wij naar verwachting ook Paulus, Titus en Lydia ontmoeten. Dus van harte welkom op deze bijzondere zondagmiddag.........

Het programma ziet er als volgt uit: 

17.00 uur:    VOORGERECHT in de Vermaning (Doopsgezinde Kerk) aan de Padkamp
Aansluitend: HOOFD GERECHT in Op de Helte op de Helterbult.
Aansluitend: NAGERECHT in de R.K. Parochiekerk aan de Nieuweweg

Voor de onkosten wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd.
Aanmeldingen tot uiterlijk zondag 29 oktober bij Jansje Bos: T. 050 5012612 - e-mail>>>
Er kunnen maximaal 60 mensen mee eten dus geef u snel op! 
Ga met ons mee op deze culinaire reis in het voetspoor van Paulus.
VAN HARTE WELKOM!!! 

Oproep: Koks gevraagd om deze uitdaging aan te gaan en helpende handen

Een running dinner is niets zonder koks. Hoe meer mensen er mee helpen, des te gemakkelijker het gaat.
We vragen u om deze gerechten zoveel mogelijk thuis te bereiden, zodat ze ter plaatse alleen maar meer verwarmd hoeven worden. Wij gaan voor het hoofdgerecht. Het is de bedoeling dat er een buffet komt van hoofdgerechten rondom het thema. Graag ontvangen we uw reactie uiterlijk maandag 23 oktober bij Jansje Bos T: 5012612 of per e-mail>>>
We kunnen dan samen inventariseren of er voldoende kokers zijn en of er voldoende afwisseling is in gerechten. Bedenkt u zelf een “Paulus gerecht” of moeten wij er eentje voor u bedenken? Wij horen het graag.

Verder:

Ook zou het fijn zijn als één of twee personen mee zouden willen draaien in de totale organisatie.
En verder zoeken we mensen die vooraf willen helpen tafels dekken en na afloop helpen afruimen. Ook daarvoor kunt u zich bij mij aanmelden. Jansje Bos